Kreidos namai

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar dažant Autentico dažais reikia šveisti seną laką?

Dažant Autentico dažais seno lako ant baldo šveisti nebūtina, svarbu gerai nuvalyti baldo nešvarumus ir jį nuriebinti. Net rankų prisilietimai palieka riebalų sluoksnį. Ypač tinka Autentico speciali valymo ir nuriebinimo priemonė Omniclean. Galima baldą pašiaušti smulkiu švitriniu popieriumi, ypač tas vietas, kur bus rankenėlės, kur didesnė tikimybė nubrėžti.

Ar prieš dažant Autentico dažais reikia paruošti paviršių, gruntuoti?

Gruntas yra nebūtinas, nes dažai yra savaime gruntuojantys. Gruntas naudojamas, jei dažomas paviršius yra labai slidus, pvz. Stiklas, plasmasė, labai aukšto blizgesio baldas. Tokiu atveju rekomenduojama gruntuoti. Autentico siūlo kelių spalvų gruntus Autentico Primer, taip pat spalvos blokavimo priemonę Undercoat.

Ar dažai turi kvapą, ar galima dažyti kambaryje?

Dažai yra aplinkai draugiški, visi ingredientai ir pigmentai yra natūralūs. Dažai turi labai minimalų kiekį lakių medžiagų, todėl jie neturi blogo kvapo, yra nekenksmingi, tinka kūdikių baldams. Nebūtina atidaryti langą ar dažyti atvirose patalpose, galite saugiai dažyti namuose.  

Ar dažus reikia kuo nors dengti, kaip užbaigti paviršių, kad būtų atsparesnis?

Jei naudojame Autentico Vintage dažus, būtina paviršių užsandarinti, užbaigti dažymą. Tam naudojame Autentico baldų vašką arba Autentico laką. Vaškas naudojamas baldams, kurie neturi sąlyčio su vandeniu, vaškas užtepamas, po 10 – 15  minučių įtrinamas ar poliruojamas  lengvais judesiais medvilnės skudurėliu. Jei baldai labiau dėvimi ar turi sąlytį su vandeniu, rekomenduojamas lakas.

Autentico Versante  Eggshell ae Autentico Versante Matt dažams, taip pat Vivace dažams nebereikia baudoti papildomų priemonių.

Ar ant vaško galima vėl dažyti?

Padengus vaško sluoksniu , paviršiaus dažyti jau nerekomenduojama, bet, praėjus kažkiek laiko, kia vaškas nugarauoja, įmanoma vėl dažyti. Proceso palengvinimui galima naudoti dažų ir vaško nuėmėją Autentico Biostrip.

Ar galima dažus grąžinti?

Taip, dažus galima grąžinti , jei apsigalvojote ir pakuotė nebuvo atidaryta.  Siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Parašykite mums žinutę

DĖL VISŲ KLAUSIMŲ SUSISIEKITE MUMIS